Kontakt

Kontakt

Salon

Wiktor Kotowicz
Kierownik sprzedaży

Wiktor Kotowicz

Telefon: 17 850 37 41
692 443 761
fax. 17 850 37 74

Email: wiktor.kotowicz@rzeszow.subaru.pl

Grzegorz Szczepaniak
Doradca handlowy

Grzegorz Szczepaniak

Telefon: 17 850 37 40
604 417 741
fax. 17 850 37 74

Email: grzegorz.szczepaniak@rzeszow.subaru.pl

Serwis

Michał Krzyżanowski
Doradca serwisowy

Michał Krzyżanowski

Telefon: 17 850 37 77
667 600 427
fax. 17 850 37 74

Email: michal.krzyzanowski@rzeszow.subaru.pl

Leszek Orłowski
Specjalista ds. Napraw Powypadkowych

Leszek Orłowski

Telefon: 17 850 37 691, 663 889 972 - do godz. 8.00 - 18.00
663 889 956 - od godz. 18.00 - 8.00

Zbigniew Skiba
Kierownik Serwisu

Zbigniew Skiba

Telefon: +48 17 850 37 70
fax. +48 17 850 37 74

Email: skiba.zbigniew@rzeszow.subaru.pl

Marketing

Monika Urbańska-Dudzic
Specjalista ds. Marketingu

Monika Urbańska-Dudzic

Telefon: 17 850 37 50 wew. 150,
692 44 37 50
fax. 17 850 37 30

Email: monika.dudzic@rzeszow.subaru.pl

Części zamienne i akcesoria

Piotr Sitek
Kierownik Sklepu Części Zamiennych

Piotr Sitek

Telefon: 17 850 37 64

Email: piotr.sitek@rzeszow.subaru.pl

Marek Kołodziej
Sprzedawca Części Zamiennych

Marek Kołodziej

Telefon: 17 850 37 64

Email: marek.kolodziej@rzeszow.subaru.pl

Jak do nas dotrzeć?

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp. k.

35-309 Rzeszów

mjr. Wacława Kopisto 3

Sprawdź mapę dojazdu

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp. k.

35-309 Rzeszów

mjr. Wacława Kopisto 3

Salon

Telefon: 17 850 37 40

Email:salon@rzeszow.subaru.pl

pon - pt: 09:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Serwis

Telefon: 17 850 37 70

  17 850 37 77

Email:serwis@rzeszow.subaru.pl

pon - pt: 06:00 - 22:00

sobota: 08:00 - 16:00

Sklep części zamiennych

Telefon: 17 850 37 64

Email:sklep@rzeszow.subaru.pl

pon - pt: 07:00 - 21:00

sobota: 08:00 - 16:00

Naprawy blacharsko-lakiernicze

Telefon: 17 850 37 75

  663 889 972

Email:serwis@rzeszow.subaru.pl

pon - pt: 08:00 - 18:00

sobota: 08:00 - 16:00